Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica, Borievka Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica, Borievka Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica, Borievka
HomePage / Cenník / Rezervácia /

Online rezervácia

Položky vyznačené * je potrebné vyplniť!

Názov firmy:
*Kontaktná osoba:
*Telefónne číslo:
Fax:
*E-mail:
Adresa:
*Príchod:
*Odchod:
*Počet osôb: (1-50 osôb)
Špeciálne želanie:
Overenie: Captcha 
Odpíšte text z obrázku.
Rozlišujú sa malé a veľké písmená.
Súhlas so spracovaním osobných údajov rezervácia ubytovania Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EU č. 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov za účelom poskytovania a zabezpečenia ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb vo Vile Borievka*** a Hoteli Tulipán, Tatranská Lomnica a za účelom rezervácie a vedenia evidencie hostí podľa osobitných zákonov.
Súhlas so spracovaním osobných údajov marketing Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EU č. 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov za účelom zasielania marketingových a reklamných mailov.
Obchodné podmienky Súhlasím s obchodnými podmienkami vila Borievka*** Tatranská Lomnica
   
 

Prehlásenie o nakladaní s dôvernými informáciami

Vila Borievka *** považuje všetky údaje odoslané formou elektronického formulára za dôverné a preto prehlasuje, že tieto informácie neposkytne tretím stranám a spracováva ich v súlade s GDPR Nariadením Európskeho parlamentu a Rady EU č. 2016/679 a zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. výlučne na účely rezervácie ubytovania.


Vila BORIEVKA ***

Telefón: +421 904 554 340, e-mail: vilaborievka@gmail.com

Vila BORIEVKA dependance Hotela TULIPÁN, Vysoké Tatry

Obchodné podmienky